Szamba betonowe Ogrodzieniec

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ogrodzieniec

Szambo z koparką Ogrodzieniec

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.