Szamba betonowe Pilica

Przyłączenie wody i kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy pełne prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Pilica

Producent szamb betonowych Pilica

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To wyjście pozwala przywrócić część wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne kwiaty bezkosztową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!