Szamba betonowe Poręba

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Poręba

Szambo z koparką Poręba

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.