Szamba betonowe Pszczyna

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pszczyna

Szambo z koparką Pszczyna

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.