Szamba betonowe Pszów

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pszów

Szambo z koparką Pszów

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.