Szamba betonowe Pyskowice

Przyłączenie wodociągów i ścieków to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni komfort użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Pyskowice

Producent szamb betonowych Pyskowice

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do przyrody. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!