Szamba betonowe Radlin

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Radlin

Szambo z koparką Radlin

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.