Szamba betonowe Siewierz

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Siewierz

Szambo z koparką Siewierz

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.