Szamba betonowe Skoczów

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Skoczów

Szambo z koparką Skoczów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.