Szamba betonowe Sławków

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Sławków

Producent szamb betonowych Sławków

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!