Szamba betonowe Strumień

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Strumień

Producent szamb betonowych Strumień

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do środowiska. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać własne rośliny darmową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!