Szamba betonowe Szczekociny

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szczekociny

Szambo z koparką Szczekociny

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.