Szamba betonowe Szczyrk

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Szczyrk

Szambo z koparką Szczyrk

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.