Szamba betonowe Toszek

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Toszek

Szambo z koparką Toszek

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.