Szamba betonowe Ustroń

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ustroń

Szambo z koparką Ustroń

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.