Szamba betonowe Wilamowice

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wilamowice

Szambo z koparką Wilamowice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.