Szamba betonowe Wisła

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wisła

Szambo z koparką Wisła

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.