Szamba betonowe Wojkowice

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje swobodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Wojkowice

Producent szamb betonowych Wojkowice

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!