Szamba betonowe Woźniki

Przyłączenie wody oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje wygodę użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Woźniki

Producent szamb betonowych Woźniki

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To wyjście pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na okres suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać swoje rośliny bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!