Szamba betonowe Żarki

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Żarki

Szambo z koparką Żarki

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.