Szamba betonowe Żywiec

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Żywiec

Szambo z koparką Żywiec

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.