Szamba betonowe Bodzentyn

Podłączenie wody i kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Bodzentyn

Producent szamb betonowych Bodzentyn

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby podlewać własne rośliny darmową wodą lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!