Szamba betonowe Chmielnik

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Chmielnik

Szambo z koparką Chmielnik

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.