Szamba betonowe Jędrzejów

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Jędrzejów

Producent szamb betonowych Jędrzejów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do rur filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do przyrody. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby nawadniać własne rośliny darmową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!