Szamba betonowe Małogoszcz

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Małogoszcz

Szambo z koparką Małogoszcz

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.