Szamba betonowe Sędziszów

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sędziszów

Szambo z koparką Sędziszów

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.