Szamba betonowe Stąporków

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Stąporków

Szambo z koparką Stąporków

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.