Szamba betonowe Zawichost

Podłączenie wody i ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Zawichost

Producent szamb betonowych Zawichost

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą lub czyścić samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!