Szamba betonowe Biała Piska

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Biała Piska

Szambo z koparką Biała Piska

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.