Szamba betonowe Bisztynek

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Bisztynek

Szambo z koparką Bisztynek

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.