Szamba betonowe Braniewo

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to główne zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Braniewo

Producent szamb betonowych Braniewo

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!