Szamba betonowe Giżycko

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Giżycko

Szambo z koparką Giżycko

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.