Szamba betonowe Iława

Instalacja wody i ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Iława

Producent szamb betonowych Iława

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala skierować większość wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby nawadniać swoje warzywa bezkosztową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!