Szamba betonowe Jeziorany

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Jeziorany

Szambo z koparką Jeziorany

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.