Szamba betonowe Kętrzyn

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kętrzyn

Szambo z koparką Kętrzyn

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.