Szamba betonowe Lidzbark

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lidzbark

Szambo z koparką Lidzbark

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.