Szamba betonowe Miłakowo

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Miłakowo

Szambo z koparką Miłakowo

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.