Szamba betonowe Miłomłyn

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Miłomłyn

Szambo z koparką Miłomłyn

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.