Szamba betonowe Morąg

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Morąg

Szambo z koparką Morąg

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.