Szamba betonowe Mrągowo

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to główne zadanie czekające na właściciela własnego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Mrągowo

Producent szamb betonowych Mrągowo

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do środowiska. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!