Szamba betonowe Nidzica

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nidzica

Szambo z koparką Nidzica

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.