Szamba betonowe Olecko

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Olecko

Szambo z koparką Olecko

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.