Szamba betonowe Orneta

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Orneta

Szambo z koparką Orneta

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.