Szamba betonowe Orzysz

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Orzysz

Szambo z koparką Orzysz

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.