Szamba betonowe Pasym

Przyłączenie wody oraz kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Pasym

Producent szamb betonowych Pasym

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pomaga skierować większość wody do środowiska. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką lub myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!