Szamba betonowe Pieniężno

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pieniężno

Szambo z koparką Pieniężno

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.