Szamba betonowe Reszel

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Reszel

Szambo z koparką Reszel

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.