Szamba betonowe Ruciane-Nida

Podłączenie wody oraz kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Producent szamb betonowych Ruciane-Nida

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby podlewać swoje kwiaty bezkosztową wodą albo myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!