Szamba betonowe Ryn

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ryn

Szambo z koparką Ryn

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.