Szamba betonowe Szczytno

Podłączenie wody i ścieków to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje swobodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Szczytno

Producent szamb betonowych Szczytno

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne warzywa darmową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!